Gigantyczny Hogwart marzeniem fanów Harry Pottera

Firma LEGO stworzyła nowy zestaw klocków skierowany do fanów Harry Pottera. Komplet przedstawia gigantyczny Hogwart, składający się z ponad 6 tys. elementów.

Choć obecnie dzieci bawią się głównie elektronicznymi zabawkami, to klocki LEGO cieszą się nadal dużą popularnością, a ich producent wprowadza na rynek wciąż nowe zestawy.

Ostatnio do sprzedaży trafiają zestawy związane z popularnymi wytworami współczesnej popkultury, a więc filmami oraz książkami. A wśród nich znajdziemy także produkty nawiązujące do Harry Pottera. Duńska firma przygotowała kolejny zestaw skierowany do fanów młodego czarodzieja, który z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. Nieco mniejsza radość będzie w przypadku rodziców, którzy będą musieli za ten potężny zestaw zapłacić.

Produkt jest repliką szkoły Hogwart, w której uczył się główny bohater i to całkiem sporych rozmiarów. Składa się łącznie z 6020 elementów i wykonano go z dużą dbałością o detale. Jak widać na poniższych zdjęciach, zamek składa się z wielu komnat z kompletnym wyposażeniem, a także 27 figurek. Wśród nich są oczywiście główni bohaterowie tego uniwersum, ale jest też wiele mniej znanych postaci.

Hogwart w wersji LEGO, na sklepowe półki trafi już 1 września, jednak aby stać się jego właścicielem, trzeba posiadać gruby portfel. Producent wycenił ten komplet na okrągłe 400 dolarów. Cena może i jest wysoka, ale należy pamiętać, że produkt składa się z ponad 6 tys. klocków i jest naprawdę spory.

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Hogwart

Źródło: Slashgear.com

You may also like...