Premiera telewizora OnePlus TV już we wrześniu. Kupimy go tylko w jednym kraju

Chińska firma OnePlus potwierdziła, że jej pierwszy telewizor OnePlus TV pojawi się w sprzedaży już we wrześniu. Będzie go jednak można kupić tylko w Indiach.

Chińscy producenci smartfonów oferują swym klientom coraz więcej sprzętu RTV. Wczoraj informowałem, że Xiaomi przygotowuje nowy model odbiornika pod marką Redmi. Sprzęt będzie miał 70-calowy ekran i znając tę firmę, na pewno także bardzo przystępną cenę.

Xiaomi nie jest jedynym dostawcą sprzętu mobilnego, który ma w ofercie sprzęt RTV. Do premiery pierwszego telewizora przygotowuje się również firma OnePlus. Dyrektor generalny przedsiębiorstwa Pete Lau potwierdził na firmowym forum, że OnePlus TV trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

Niestety dostępność sprzętu będzie mocno ograniczona. W zasadzie da się go kupić tylko w Indiach, a Lau wyjaśnił, że wybrano ten kraj ze względu na świetne relacje biznesowe. Jest to część marketingowej strategii producenta, który na pojedynczym rynku chce sprawdzić poziom zainteresowania swym sprzętem. Oczywiście nie oznacza to, że nowy produkt będzie oferowany tylko tam. Firma zamierza wprowadzić go także do Ameryki Północnej, Europy oraz Chin, ale nie wiemy na razie kiedy to nastąpi.

Jesteśmy też ciekawi wyglądu nowego sprzętu oraz jego funkcjonalności. Nie możemy jednak wykluczyć, że producent zdecyduje się go zaprezentować na berlińskich targach IFA 2019, które odbędą się na początku września. Wówczas poznamy wszystkie jego szczegóły techniczne, a także cenę oraz datę premiery.

OnePlus TV

Źródło

You may also like...