Galaxy A90 będzie jednym z największych smartfonów Samsunga

Przecieki ujawniają kolejne szczegóły techniczne Samsunga Galaxy A90. Najnowsze doniesienia sugerują obecność gigantycznego ekranu o przekątnej 6,73-cala.

Galaxy A90 to najwyższy model nowej rodziny smartfonów Samsunga z serii Galaxy A. Producent traktuje go jako poligon doświadczalny dla całkowicie nowych rozwiązań technicznych. Wiemy bowiem na pewno, że będzie to jego pierwszy sprzęt z wysuwaną przednią kamerą.

Najnowsze doniesienia zdradzają nam kolejne szczegóły wyposażenia tego modelu. Według informacji opublikowanych przez @OnLeaks, będzie to również jeden z największych smartfonów koreańskiej marki.

Źródło ujawniło bowiem kilka szczegółów wyświetlacza nowego produktu. Jego przekątna wyniesie aż 6,73″, co może nieco utrudni noszenie telefonu w kieszeni, ale na pewno poprawi komfort oglądania filmów lub grania. Co ważne, wyświetlacz nie posiada żadnego notcha, ani też dziury, a więc cała jego powierzchnia jest dostępna dla użytkownika. Ekran otaczają przy tym bardzo cienkie ramki, których szerokość po bokach wynosi 1,2 mm, natomiast na dole jest nieco większa i wynosi 3,6 mm.

Źródło twierdzi też, że ładowanie baterii tego urządzenia stanie się dużo wygodniejsze, dzięki 25 W systemowi szybkiego ładowania, który będzie miał również Galaxy S10 5G. Natomiast sama bateria zaoferuje użytkownikom pojemność 3610 mAh, co przy tak dużym ekranie raczej nie zapewni nam długiego czasu pracy.

Szybka ładowarka może więc znacząco skrócić przerwę w użytkowaniu sprzętu, spowodowaną koniecznością naładowania baterii.

Galaxy A90

Źródło: Twitter.com

You may also like...