Słuchawki Galaxy Buds lepsze od Apple AirPods według Consumer Reports

Według serwisu Consumer Reports, słuchawki Galaxy Buds są znacznie lepsze od Apple AirPods. Oferują lepszy dużo wygląd oraz jakość dźwięku.

Przez dłuższy czas słuchawki Apple AirPods były jednymi z najlepiej sprzedających się słuchawek bezprzewodowych. Szczególnie dużym powodzeniem cieszyły się na rynku amerykańskim, gdyż tamtejsi klienci mają wielki sentyment do marki Apple. Były szczególnie cenione za wygodę oraz jakość oferowanego dźwięku.

Samsung pokazał jednak, że można zrobić słuchawki jeszcze lepsze i tak powstały Galaxy Buds, które parę miesięcy temu trafiły na rynek. Ich porównanie przygotował znany magazyn konsumencki Consumer Reports. Wynika z niego, że produkt koreańskiej marki bije na głowę słuchawki stworzone przez inżynierów Apple.

Różnica w punktacji jest kolosalna, gdyż Galaxy Buds zajęło pierwsze miejsce w kategorii bezprzewodowych słuchawek z wynikiem 86 punktów. Dla porównania Apple AirPods zajęło dopiero 49 miejsce z wynikiem 56 punktów. Tak wysoki wynik sprzętu Samsunga to zasługa nie tylko wzornictwa, ale też jakości dźwięku. Określono ją jako “Doskonałą” i są to pierwsze bezprzewodowe słuchawki, które otrzymały taką ocenę w kategorii jakości dźwięku. Są więc lepsze nie tylko od sprzętu Apple, ale też od słuchawek innych producentów.

Galaxy Buds są nie tylko słuchawkami oferującymi lepszy dźwięk od Apple AirPods, ale też bardziej atrakcyjną cenę. Produkt Apple oferowany jest za 159 dolarów ze standardowym futerałem ładującymi oraz 199 dolarów z jego wersją bezprzewodową. Tymczasem słuchawki Samsunga kosztują 149 dolarów, ale mają już w standardzie futerał z bezprzewodowym ładowaniem.

Galaxy Buds

Źródło

You may also like...