Wiemy jak wyglądają nowe słuchawki Galaxy Buds+

Dzięki XDA Developers wiemy jak będą wyglądały Galaxy Buds+. To nowe bezprzewodowe słuchawki Samsunga, których premiera odbędzie się podczas targów CES 2020.

Inżynierowie Samsunga pracują nad kolejną wersją bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds. Nowy model nazywa się Galaxy Buds+ i dzięki XDA Developers wiemy jak będzie wyglądał. Programiści przyjrzeli się bowiem najnowszemu APK aplikacji SmartThing, gdzie znaleźli ich grafiki.

Na poniższym obrazku widać wyraźnie, że w kwestii wzornictwa nie powinniśmy oczekiwać żadnej rewolucji. Słuchawki wyglądają praktycznie tak samo jak obecnie sprzedawany model. To akurat nie jest wadą, bo skoro były wygodne, to nie ma potrzeby tego zmieniać.

Galaxy Buds+

Nie oznacza to jednak, że producent nie wprowadzi w nich żadnych zmian. Z dokumentów FCC wynika, że słuchawki dostaną znacznie większą baterię. Na opublikowanym diagramie mamy informację, że pojemność baterii w każdej ze słuchawek wyniesie 300 mAh. Dodatkowy akumulator w etui ma natomiast pojemność 600 mAh. Teoretycznie to dużo więcej niż w obecnym modelu, co z pewnością przełoży się na dłuższy czas pracy słuchawek.

Galaxy Buds+

Do tych informacji powinniśmy jednak podchodzić z rezerwą, gdyż FCC w poprzednim modelu nieco zawyżyła pojemność baterii, więc nie można wykluczyć, że teraz jest podobnie.

Dokładne parametry sprzętu powinniśmy poznać już za kilka dni, gdyż słuchawki prawdopodobnie pojawią się na targach w Las Vegas.

Źródło

You may also like...