Galaxy Fold dostał listopadową poprawkę bezpieczeństwa

Samsung udostępnił listopadowy pakiet poprawek dla modelu Galaxy Fold. Aktualizację dostał na razie wariant LTE, natomiast jej dystrybucję producent rozpoczął od Francji.

Posiadacze składanego smartfona Galaxy Fold, mogą już pobrać listopadowy pakiet bezpieczeństwa, zawierający łatki do odkrytych niedawno luk. Na razie poprawkę otrzymał jedynie wariant LTE tego smartfona, więc właściciele wersji 5G, muszą poczekać na swą kolei. Póki co, nie mamy pojęcia kiedy Samsung planuje wypuścić poprawkę dla tego wariantu. Możliwe jednak, że producent nie każe zbyt długo na nią czekać.

Aktualizacja o numerze F900FXXS2ASK1 nie dostarcza składanemu smartfonowi żadnych nowych funkcji, lecz skupia się w całości na dostarczeniu łatek. Tradycyjnie zawiera więc poprawki do błędów samego Androida, ale też kilka łatek przeznaczonych do firmowego oprogramowania.

Galaxy Fold nie jest pierwszym smartfonem Samsunga, który dostał listopadową poprawkę. Wcześniej otrzymał ją m.in., Galaxy Note 10 oraz rodzina Galaxy S10.

Galaxy Fold

Źródło

You may also like...