Gionee powraca na rynek z nowym telefonem z klapką

Choć w zeszłym roku firma Gionee ogłosiła bankructwo, to wygląda na to, że wraca na rynek sprzętu mobilnego. Właśnie zaprezentowała nowy telefon z klapką Gionee A326.

Nie każdy producent smartfonów potrafi poradzić sobie na tym rynku. Konkurencja jest bowiem niezwykle mocna, więc walka o portfele klientów staje się bardzo zacięta. Jeśli więc firma nie jest w stanie przyciągnąć do siebie konsumentów ceną lub wyposażeniem sprzętu, wówczas przegrywa walkę.

To właśnie stało się z firmą Gionee, która w zeszłym roku ogłosiła bankructwo. Jej długi wyniosły wówczas ponad 3 mld dolarów, a przyczynił się do nich m.in.., dyrektor który zdefraudował ponad miliard dolarów przegrywając je w kasynach. W sierpniu tego dowiedzieliśmy się jednak, że przedsiębiorstwu udało się rozwiązać problemy. Dlatego firma już we wrześniu wprowadziła na rynek pierwszy smartfon o nazwie Gionee K3. Jest to urządzenie wyposażone w 6,2″ ekran, procesor MediaTek Helio P23 oraz 5000 mAh baterię.

Teraz natomiast chiński producent zapowiedział klasyczny telefon z klapką Gionee A326. Firma nie zdradziła jednak żadnych szczegółów technicznych nowego sprzętu, ani też jego ceny. Na razie wiemy jedynie tyle, że telefon istnieje i wkrótce powinien trafić do sprzedaży. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy nieco więcej konkretów.

Gionee A326

Źródło

You may also like...