Samsung Galaxy J2 2018 kieszonkowym centrum handlowym

Samsung wprowadził na rynek kolejny smartfon dla mało wymagających klientów. Model Galaxy J2 2018 oferowany w Indiach, wyposażony w oprogramowanie Samsung Mall, które zmienia telefon w kieszonkowe centrum handlowe.

Konkurencja na rynku budżetowych smartfonów jest tak duża, że producenci muszą chwytać się różnych sztuczek, by ich sprzęt wzbudzał zainteresowanie. Najnowszy smartfon Samsunga jakim jest Galaxy J2 2018, został więc wyposażony w oprogramowanie zmieniające go w kieszonkowy sklep.

Budżetowy smartfon posiada 5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD, a pod maską siedzi ośmiordzeniowy Snapdragon wspierany przez 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci użytkowej. Telefon posiada także główny aparat z matrycą 8 MP nagrywający wideo w Full HD oraz przedni aparat 5 MP. Oba dysponują własną lampą błyskową. Sprzęt zasilany jest natomiast przez baterię 2600 mAh.

Najciekawszym elementem wyposażenia tego telefonu jest jednak oprogramowanie Samsung Mall. To zupełnie nowa usługa, która znacznie podnosi komfort kupowania. Użytkownicy często widzą zdjęcie jakiegoś produktu, który się im spodoba, ale nie mają pojęcia gdzie mogą go dostać w najlepszej cenie. Oprogramowanie Samsunga pomaga im w tym. Wystarczy tylko, że użytkownik kliknie na zdjęcie produktu, a wówczas automatycznie dostanie linki do internetowych sklepów, w których może go nabyć wraz z podanymi cenami.

Ciekawostką jest także funkcja Device Maintenance która automatycznie optymalizuje działanie sprzętu. Inną przydatną funkcja jest z kolei opcja, która automatycznie przerzuca treści z mediów społecznościowych na kartę pamięci. Dzięki temu użytkownik nie musi się obawiać, że wewnętrzna pamięć telefonu szybko się zapełni.

Samsung Galaxy J2 2018 jest już dostępny w przeliczeniu za około 425 zł. Smartfo oferowany jest w kolorze czarnym, złotym oraz różowym.

Galaxy J2 2018

Źródło: Samsung.com

You may also like...