Nubia Red Magic wyprzedana w kilkadziesiąt sekund

W piątek miała miejsce błyskawiczna sprzedaż najnowszego smartfona firmy ZTE, czyli modelu Nubia Red Magic. Najnowszy sprzęt dla graczy wyprzedał się w ciągu 37 sekund.

Smartfony dla graczy zaczynają cieszyć się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Najnowszym tego typu produktem na rynku jest Nubia Red Magic firmy ZTE, który w piątek pojawił się w błyskawicznej sprzedaży w sklepie JD.com. Smartfon wykupiono tam w niecałą minutę.

Chińskie marki bardzo często organizują błyskawicznie sprzedaże swych najnowszych smartfonów, które są równocześnie testem zainteresowania produktem. Takie wyprzedaże są naprawdę szybkie, gdyż kilka lub kilkanaście tysięcy egzemplarzy sprzętu, często rozchodzi się w kilka minut.

W piątek taką sprzedaż zorganizowała firma ZTE, oferując klientom swój najnowszy smartfon dla graczy Nubia Red Magic. Przygotowano nieco ponad 10 000 egzemplarzy, które rozeszły się w iście ekspresowym tempie. Wszystkie wykupiono w czasie zaledwie 37 sekund. W zależności od wersji, smartfon był oferowany w przeliczeniu za 399 i 479 dolarów. To bardzo przystępna cena jak za wydajny telefon wyposażony w Snapdragona 835.

Jeśli macie ochotę kupić ten sprzęt to informuję, że kolejna taka wyprzedaż zostanie zorganizowana 1 maja o godzinie 10:00 rano. Nie wiadomo jednak ile tym razem egzemplarzy zostanie przygotowanych, ale należy liczyć się z równie dużym zainteresowaniem.

Nubia Red Magic

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...