Producent Oppo F11 Pro oficjalnie potwierdził wysuwaną kamerę

Chińska firm Oppo oficjalnie potwierdziła, że Oppo F11 Pro posiada wysuwaną kamerę do selfie. Jej moduł będzie umieszczony w centralnej części obudowy telefonu.

Od pewnego czasu mówiło się, że Oppo F11 Pro będzie miał na wyposażeniu wysuwaną kamerę do selfie. Sugerowały to pojawiające się w sieci rendery oraz przecieki. Nie musimy już zastanawiać się, czy faktycznie smartfon otrzyma taką kamerę. Producent oficjalnie potwierdził bowiem ten element wyposażenia.

Na firmowym Twitterze pojawił się wpis, do którego dołączono krótkie wideo prezentujące wysuwaną kamerę. Wspomniane wideo pokazuje nam, że w przeciwieństwie do innych modeli posiadających takie wyposażenie, tutaj kamera umieszczona jest na środku górnej krawędzi. Na tylnym panelu obudowy znajdzie się natomiast podwójna kamera główna, a poniżej również czytnik odcisków palców, odblokowujący sprzęt. Wiemy równie, że jeden z sensorów tylnej kamery będzie miał rozdzielczość 48 MP. Aczkolwiek nie wiadomo jeszcze czy będzie to Samsung GM1 czy IMX586.

Producent zaprezentował także kolejny zwiastun nowego sprzętu. Tym razem prezentuje nam wyświetlacz zajmujący całą powierzchnię przedniego panelu. Ekran ma zakrzywione krawędzie i pozbawiony jest notcha, a otaczają go niezwykle cienkie ramki.

Na wideo możemy też zobaczyć dwie wersje kolorystyczne Oppo F11 Pro, mianowicie Thunder Black i Aurora Green. Oczywiście są to modne ostatnio kolory gradientowe.

Oppo F11 Pro

Źródło: Twitter.com

You may also like...