Największy iPhone na zupełnie nowych renderach

OnLeaks opublikowało kilka najnowszych renderów, na których możemy zobaczyć jak wygląda 6,5″ iPhone. To największy model ze wszystkich, które Apple planuje wprowadzić w tym roku na rynek.

Na zbliżającej się konferencji WWDC raczej nie zobaczymy żadnego nowego sprzętu Apple, więc nie dowiemy się też niczego na temat kolejnej generacji smartfonów. Dzięki internetowym źródłom, możemy jednak zobaczyć jak będą wyglądać. W sieci pojawiły się bowiem rendery przedstawiające największy z trzech planowanych smartfonów, którego można będzie określić mianem iPhone X Plus.

Materiały opublikowało znane źródło przecieków OnLeaks, a przedstawiają one smartfon z różnych kątów, co pozwala nam lepiej zorientować się w jego wyglądzie. 6,5-calowy model dostanie ekran OLED i będzie również posiadał notcha, a także metalową ramkę. W notchu znajdzie się przednia kamera oraz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia systemu Face ID.

Jego ekran ma być oczywiście bezramkowy, zaś na tylnym panelu umieszczona zostanie pionowo ustawiony moduł podwójnej kamery. Jej obudowa ma nieznacznie wystawać ponad obrys obudowy, podobnie jak ma to miejsce w modelu iPhone X. Natomiast wymiary obudowy wynoszą 157,5 × 77,4 × 7,7 mm.

Niestety rendery nie pokazują lokalizacji czytnika odcisków palców. Nie wiadomo więc czy w ogóle pojawi się w tym modelu, czy też Apple zdecyduje się pozostawić tylko system rozpoznawania twarzy.

iPhone

iPhone

iPhone

iPhone

iPhone

iPhone

iPhone

Źródło: Mysmartprice.com

You may also like...