Posiadacze Galaxy Note 10 otrzymali betę Androida 10

Samsung udostępnił betę systemu Android 10 dla modeli Galaxy Note 10 i Note 10 Plus. Mogą oni również przetestować najnowszy interfejs użytkownika One UI 2.0.

Wygląda na to, ze flagowy Galaxy Note 10 już niebawem otrzyma upragniony przez użytkowników system Android 10. Samsung właśnie wypuścił dla modeli z tej rodziny bętę najnowszego systemu. Oprócz możliwości przetestowania nowych funkcji, pozwala również zapoznać się z nowym interfejsem One UI 2.0.

Pierwszym krajem, w którym pojawiła się beta są Niemcy, a wkrótce potem dostali ją również mieszkańcy USA oraz Korei Południowej. Dostęp do bety zapewnia doskonale znana firmowa aplikacja producenta o nazwie Samsung Members. Po jej uruchomieniu, w prawym górnym rogu ekranu zauważycie dzwoneczek, na który należy kliknąć. Jeśli beta jest już w danym kraju oficjalnie dostępna, pojawi się możliwość jej pobrania.

Do ściągnięcia jest całkiem sporo danych, bo aż 1,8 GB, więc musicie zadbać o to, by w pamięci telefonu była odpowiednio duża ilość wolnego miejsca. Warto też pobierać pliki za pośrednictwem WiFi, aby nie zużywać pakietu internetowego. I nie można zapominać o w pełni naładowanej baterii, by uniknąć ryzyka wyłączenia się sprzętu podczas instalacji.

Dodam, że w tym samym dniu posiadacze Galaxy S10 otrzymali drugą betę nowego systemu, więc warto sprawdzić jakie zmiany przynosi.

Galaxy Note 10

Źródło

You may also like...