Samsung podnosi jakość zdjęć w Galaxy Note 9

Samsung wczoraj wypuścił aktualizację do flagowego Galaxy Note 9. Skupia się ona przede wszystkim na aparacie fotograficznym, znacznie poprawiając jakość zdjęć, wykonywanych tym sprzętem.

Samsung przez dłuższy czas szczycił się pierwszym miejscem w rankingu najlepszych aparatów prowadzonym przez serwis DxOMark. Ostatnio jednak został zdetronizowany przez najnowszy smartfon Huawei, więc postanowił podjąć działania, które pozwolą odzyskać pozycję lidera.

Wczoraj flagowy smartfon, którego możecie kupić w tych sklepach, dostał więc najnowszą aktualizację oprogramowania, która skupia się przede wszystkim na usprawnieniu pracy głównego aparatu fotograficznego. Producent twierdzi, że poprawka poprawia jakość wykonywanych nim zdjęć. Wprowadzone zmiany dotyczą m.in., jasności twarzy na zdjęciach, w których źródło światła znajduje się za fotografowaną osobą. Usprawniono też wierność trybu HDR na zdjęciach wykonywanych w dzień oraz nocy. Samsung twierdzi ponadto, że nowa aktualizacja poprawiła również jakość zdjęć przy słabym oświetleniu oraz SNR (wartość stosunku sygnału do szumu).

Aktualizacja podnosząca jakość wykonywanych zdjęć, zawiera także najnowszą poprawkę bezpieczeństwa, dlatego waży łącznie 302 MB. Na razie dostępna jest w Niemczech, ale wkrótce powinna trafić również na pozostałe rynki europejskie.

jakość zdjęć

Źródło: Sammobile.com

You may also like...