Galaxy P30 ma już oficjalną nazwę

Co prawda wciąż nie znamy pełnej specyfikacji modelu Galaxy P30, przynajmniej wiemy jak się nazywa. Smartfon będzie oferowany pod szyldem Galaxy A6s.

Od paru tygodni pojawiają się przecieki dotyczące nowego smartfona Samsunga o nazwie Galaxy P30. Na razie wiemy jedynie tyle, że nowy produkt posiadać ma potrójny główny aparat oraz niemal 6-calowy wyświetlacz LCD.

Teraz udało się nam poznać jego oficjalną nazwę. Już wcześniej można było założyć, że producent nie użyje nazwy P30, gdyż nie pasuje do pozostałych linii urządzeń mobilnych. Była to więc wyłącznie nazwa robocza, która teraz zmieniła się w oficjalną – Galaxy A6s. Oznacza to, że smartfon rozszerzy doskonale znaną rodzinę Galaxy A, w której w ostatnim czasie wprowadzono sporo zmian.

Dokładną specyfikację tego modelu poznamy już za kilka dni. 11 października odbędzie się bowiem konferencja Samsunga, na której koreański koncern zaprezentuje swe najnowsze produkty. Oprócz Galaxy A6s, ujrzymy tam zapewne model Galaxy A9 Pro 2018, który zostanie wyposażony w aż cztery główne aparaty.

Galaxy P30

Źródło: Phonearena.com

You may also like...