Galaxy S10 otrzymał właśnie interfejs One UI 3.0

Kolejny smartfon Samsunga otrzymał najnowszy interfejs użytkownika One UI 3.0. Tym razem producent udostępnił go rodzinie Galaxy S10, choć na razie nie wszystkim jej członkom.

Interfejs One UI 3.0 swą oficjalną premierę miał jakiś czas temu i dostała go już część smartfonów Samsunga, lecz wiele modeli wciąż czeka na swoją kolej. Kolejnym sprzętem, który właśnie otrzymał najnowszą nakładkę jest rodzina Galaxy S10.

Na razie interfejs mogą zainstalować jedynie posiadacze modeli Galaxy S10e oraz Galaxy S10 5G. Użytkownicy pozostałych smartfonów nie powinni się jednak martwić, gdyż niebawem pojawi się on również na S10 oraz S10+. Dodam również, że w tej chwili jego dostępność jest nieco ograniczona. Dystrybucja poprawki rozpoczęła się od Szwajcarii, więc kilka dni upłynie zanim trafi do wszystkich europejskich krajów.

Posiadacze tego smartfona nie powinni jednak czekać na powiadomienie o dostępności aktualizacji. Warto samodzielnie zajrzeć do ustawień telefonu i sprawdzić, czy nie oczekuje już na pobranie.

One UI 3.0

Źródło

You may also like...