Europejski operator potwierdza ceny Galaxy S21

Belgijski operator Voo potwierdził europejskie ceny Galaxy S21. Wiemy dokładnie ile zapłacimy za poszczególne modele nowego flagowca koreańskiej marki.

W przyszły czwartek Samsung oficjalnie zaprezentuje światu swe najnowsze dziecko O nowych smartfonach wiemy już w zasadzie wszystko, więc prezentacja będzie jedynie formalnością. Wiemy także ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne modele, gdyż europejskie ceny Galaxy S21 wyciekły parę tygodni temu.

Teraz mamy jednak potwierdzenie cen nowego sprzętu, gdyż ujawnił je belgijski operator Voo. Dane dostarczone przez telekom pokrywają się z wcześniejszymi przeciekami, więc nie ma tu żadnej niespodzianki. Według operatora ceny Galaxy S21 zaczynają się od 849 euro, natomiast Galaxy S21+ będzie kosztował 1049 euro. Za najlepiej wyposażony model Galaxy S21 Ultra zapłacimy natomiast 1399 euro.

Jak nietrudno zauważyć, ceny nowego flagowca nieco różnią się od poprzedniej generacji i w większości są niższe. Za Galaxy S20 5G producent żądał 999 euro, a więc model ten był wyraźnie droższy od nowego sprzętu. Nieco droższy był również S21+, za którego w momencie premiery trzeba było zapłacić 1099 euro. Odrobinę tańszy był natomiast S20 Ultra, który kosztował 1349 euro.

Pamiętajmy jednak, że powyższe ceny dotyczą wersji wyposażonej w 128 GB pamięci użytkowej. Tymczasem modele S21 oraz S21+ będą pozbawione slotu na kartę microSD, więc potencjalni nabywcy zapewne rozważą wariant 256 GB, który będzie droższy.

Chyba że zdecydują się na S21 Ultra, który zachowa czytnik kart pamięci. Ten sprzęt będzie również wspierał rysik S Pen, który posłuży do obsługi sprzętu.

ceny Galaxy S21

Źródło

You may also like...