Tak może wyglądać Galaxy S10. Wzornictwo ujawnia nam beta Androida Pie

W przyszłym roku Samsung wprowadzi na rynek kolejnego flagowca, jakim jest Galaxy S10. Dzięki becie Androida Pie, już teraz wiemy jak nowy telefon będzie wyglądać.

Samsung w niedalekiej przyszłości wprowadzi na rynek dwa niezwykle oczekiwane smartfony. Pierwszym z nich jest składany Galaxy F, którego prezentacja prawdopodobnie odbędzie się w tym tygodniu. Drugim natomiast jest kolejny flagowiec z rodziny Galaxy S, na którego czeka wiele osób.

Na razie nie ma żadnych zdjęć, z których moglibyśmy się dowiedzieć jak nowy sprzęt będzie wyglądał. Pewne szczegóły dotyczące jego wzornictwa zapewnia nam jednak beta systemu Android 9.0 Pie, poddawana obecnie testom. Ice Universe, a także MWeinbackXDA, zaprezentowali na swym Twitterze screeny pokazujące prawdopodobny wygląd nowego sprzętu.

Raczej nie jest to jednak standardowy model nowego smartfona, gdyż jak wiemy, będzie on dostępny w trzech różnych wersjach. Prawdopodobnie jest to wersja Lite, gdyż na zdjęciu widać płaski ekran bez zakrzywionych krawędzi. Stąd podejrzenia, że jest to wariant najtańszy, który ma być odpowiednikiem iPhone’a XR. Nie można też pominąć faktu, że wyświetlacz nie ma notcha, co akurat jest dobrą wiadomością, gdyż nie wszyscy lubią ten element.

Mówi się też, że producent zrezygnuje z instalowania w smartfonie skanera tęczówki, zaś w pod szkłem wyświetlacza znajdzie się czytnik odcisków palców. Z ostatnich doniesień wynika, że będzie to trzecia generacja skanera ultradźwiękowego, stworzonego przez firmę Qualcomm.

Rzecz jasna poniższy obrazek nie jest oficjalnym potwierdzeniem wyglądu Galaxy S10. Ten poznamy bowiem dopiero podczas prezentacji sprzętu, która odbędzie się pod koniec lutego przyszłego roku.

Galaxy S10

Źródło: Twitter.com

You may also like...