Wyciekły zdjęcia Galaxy S10. Prezentują tylny panel i potrójny aparat

W chińskich mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia Galaxy S10 oraz S10 Plus. Możemy na nich zobaczyć tylny panel z dwoma oraz trzema aparatami.

Oficjalna prezentacja najnowszego flagowca Samsunga odbędzie się dopiero w przyszłym roku. Ostatnie doniesienia mówią, że koreańska firma chce pokazać Galaxy S10 tuż przed rozpoczęciem targów Mobile World Congres 2019.

Wygląda jednak na to, że nowy smartfon jest już gotowy i zapewne poddawany jest obecnie testom. Na chińskim Weibo pojawiły się bowiem zdjęcia, na których możemy zobaczyć zarówno Galaxy S10, jak i S10 Plus. Fotografie zaprezentowane przez serwis Slashgear przedstawiają tylny panel nowego produktu i widzimy na nich ich tylną kamerę. Co ciekawe, moduły aparatu zdecydowanie różnią się od siebie i to nie tylko liczbą soczewek, ale też ich kształtem. S10 ma podwójny aparat, natomiast S10 Plus potrójny.

Zdjęcia pochodzą z anonimowego źródła, więc ich prawdziwości nie można zweryfikować. Równie dobrze mogą rendery, nie zaś prawdziwe fotografie. Nie można więc stwierdzić, czy faktycznie przedstawiają nowy smartfon z rodziny Galaxy S, ani tym bardziej czy tak będzie wyglądać jego finalna wersja. Innymi słowy, warto podchodzić do tych fotografii z dużą rezerwą.

Oczywiście im bliżej premiery, tym więcej będzie takich przecieków. Być może niebawem pojawią się więc inne fotografie, które pozwolą nam zobaczyć jak naprawdę wygląda nowy smartfon.

Galaxy S10

Galaxy S10

Źródło: Slashgear.com

You may also like...