Nie musisz ukrywać swego iPhone’a. Pokaż wszystkim jego piękno w przezroczystym etui

Każdy kto posiada iPhone XR nie musi już ukrywać sprzętu w etui. W oficjalnym sklepie producenta pojawiły się bowiem przezroczyste ich wersje.

Nowe smartfony nie są tanie, więc warto jakoś ochronić je przed uszkodzeniem spowodowanym np., upadkiem na ziemię. Dlatego wiele osób kupując nowy sprzęt, od razu ubiera go w różnego rodzaju etui. To rozwiązanie ma jednak pewną zasadniczą wadę. Całkowicie ukrywa bowiem wygląd telefonu, co dla niektórych użytkowników może mieć spore znacznie. Szczególnie jeśli posiadają cieszący oko żywymi kolorami model iPhone XR i chcą pochwalić się światu jego nowoczesnym wzornictwem.

Teraz nie muszą już ukrywać swego sprzętu pod kolorową powłoką etui, mogąc go bez przeszkód prezentować wszystkim wokół, jednocześnie zapewniając odpowiednią ochronę. W oficjalnym sklepie Apple pojawił się bowiem przezroczysty silikonowy futerał. Produkt kosztuje 39 dolarów i chroni sprzęt przed uszkodzeniami tak samo jak standardowe nieprzezroczyste futerały.

Kupując takie etui musimy jednak pamiętać, że zbierający się kurz będzie pod nim doskonale widoczny. Trzeba więc co jakiś czas je zdejmować i czyścić. Dobrą wiadomością jest to, że futerał w żaden sposób nie przeszkadza w bezprzewodowym ładowaniu baterii. A jako że jest akcesorium oficjalne, nie musimy się przejmować ewentualnymi problemami z właściwym dopasowaniem. Nie będzie więc w żaden sposób blokować przycisków czy też zasłaniać obiektywu kamery.

iPhone XR

Źródło: Apple.com

You may also like...