Tak wygląda ostateczna konfiguracja aparatu Galaxy S11 Plus

OnLeaks ujawnił kolejny szczegół nowego flagowca Galaxy S11 Plus. Na zaprezentowanym przez niego renderze tylnego aparatu, widać ostateczną konfigurację wszystkich kamer.

Oficjalna premiera nowych smartfonów z rodziny Galaxy S11 odbędzie się dopiero w lutym. Dzięki źródłom przecieków takim jak OnLeaks, już teraz coraz lepiej poznajemy ich wygląd oraz wyposażenie. Tym razem mamy okazję zobaczyć grafikę przedstawiającą ostateczną konfigurację tylnego aparatu modelu Galaxy S11 Plus.

Już w zeszłym miesiącu mogliśmy zobaczyć jak wygląda tylny aparat, gdyż pojawiła się grafika przedstawiająca pierwszą fazę prototypu. Wówczas jednak render nie przedstawiał go właściwie i była to głównie wizja jego autora. Tym razem jest jednak inaczej i nowa grafika przedstawia znacznie dokładniejszy obraz aparatu.

Według tego co przedstawia render, S11 Plus będzie miał pięć aparatów oraz lampę błyskową. Najbardziej interesujący jest jednak element umieszczony na samym dole, gdyż w przeciwieństwie do pozostałych ma kwadratowy kształt. Jest to peryskopowa soczewka, która zapewni użytkownikom duży zoom optyczny. Prawdopodobnie będzie 5-krotny, a być może nawet 10-krotny, co znacznie ułatwi fotografowanie oddalonych obiektów.

Specyfikacja techniczna aparatu pozostaje na razie tajemnicą. Nieoficjalnie mówi się jednak, że główny sensor będzie miał 108 MP i umożliwi nagrywanie wideo w jakości 8K. Konkrety poznamy w przyszłym roku, podczas targów telekomunikacyjnych MWC 2020.

Galaxy S11 Plus

Źródło

You may also like...