Szkło ochronne pokazuje różnice w rozmiarach modeli Galaxy S11

Ice Universe podzielił się z nami kolejnymi szczegółami wyglądu smartfonów z serii Galaxy S11. Zaprezentowane przez niego zdjęcie przedstawiające szkło ochronne, pokazuje różnice w rozmiarach poszczególnych modeli.

Na oficjalną premierę smartfonów z serii Galaxy S11, będziemy musieli poczekać do 18 lutego przyszłego roku. W tym dniu Samsung zaprezentuje światu trzy najnowsze warianty nadchodzącego flagowca, mianowicie S11e, S11 oraz S11 Plus. Zanim jednak nadejdzie ten dzień, już teraz możemy zobaczyć jak wyglądają różnice w wielkości poszczególnych telefonów.

Znane źródło Ice Univwerse, pokazało na swym Twitterze zdjęcie prezentujące szkło ochronne, które znajdzie się na wyświetlaczach wszystkich modeli. Jak widać na poniższej fotografii, różnice w wielkości sprzętu nie są aż tak duże, chyba że porównamy ze sobą ekrany S11e i S11 Plus. Natomiast w kwestii wzornictwa raczej nie powinniśmy oczekiwać żadnej poważniejszej rewolucji.

Na pewno pojawią się jednak spore zmiany w specyfikacji technicznej. Od pewnego czasu pojawiają się bowiem pogłoski sugerujące iż wyświetlacz w trzech modelach będzie miał odświeżanie na poziomie 120 Hz. To oczywiście poprawi płynność wyświetlanego obrazu, co szczególnie docenią gracze. Przecieki wskazują również, że Galaxy S11 Plus otrzyma znacznie większą baterię, a to z kolei wydłuży czas pracy sprzętu.

Przecieki sugerują też poważne usprawnienia tylnego aparatu, który ponoć dostanie zupełnie nową matrycę przeznaczoną do zdjęć makro.

Oczywiście musimy pamiętać, że powyższe informacje nie są potwierdzone, więc ostateczna specyfikacja sprzętu może się nieco różnić. Na poznanie jej oficjalnych szczegółów musimy więc poczekać kilka tygodni.

szkło ochronne

Źródło

You may also like...