Kolejne funkcje Galaxy S20 trafią do starszych modeli

Samsung potwierdził kolejne funkcje z modelu Galaxy S20, które pojawią się w Galaxy S10 oraz Note 10. Dostarczy je aktualizacja planowana na koniec bieżącego miesiąca.

Producenci smartfonów wszystkie nowinki technologiczne najpierw wprowadzają do swych flagowych modeli, przyciągając w ten sposób klientów i zachęcając do ich zakupu. Dopiero po pewnym czasie nowe rozwiązania trafiają również do nieco starszych urządzeń. Taką strategię stosuje również koncern Samsung, który zapowiedział właśnie kilka kolejnych funkcji z Galaxy S20, które pojawią się w Galaxy S10 oraz Note 10.

Koreański producent planuje wyposażyć poprzednią generację flagowców m.in., w funkcje Single Take, Pro Mode dla filmów wideo oraz ulepszoną Galerię. Dostaną również funkcje Quick Share oraz Music Sharing, które znacznie podniosą funkcjonalność sprzętu.

Opcja Single Take umożliwia wykonanie 10 zdjęć oraz nagranie 4 wideo, z których następnie możemy wybrać najlepsze naszym zdaniem materiały. Opcja pozwala również wybrać różnego rodzaju filtry, które następnie zapiszemy w celu późniejszego wykorzystania.

Tryb Pro Mode dla filmów wideo, to z kolei opcja dająca większą kontrolę nad parametrami rejestrowania obrazu. Możemy więc ręcznie ustawić prędkość migawki, ISO oraz ekspozycji. Producent doda też opcję równoczesnego nagrywania wideo za pomocą przedniej oraz tylnej kamery.

Funkcja Quick Sharing postała natomiast dla osób, które potrzebują szybko udostępnić pliki. Opcja wprowadzona do użytku w ubiegłym roku umożliwia przesyłanie całkiem sporych plików za pośrednictwem WiFi, bez konieczności wcześniejszego parowania urządzeń. Music Sharing, jest kolei opcją która pozwoli znajomym na wykorzystanie połączenia Bluetooth telefonu. Służy ona do strumieniowego przesyłania muzyki do głośników, do których urządzenie jest już podłączone.

Wspomnianych opcji możemy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu, a zapewni je najnowsza aktualizacja oprogramowania.

Galaxy S20

Źródło

You may also like...