Steam udostępnił wczesne pobieranie Half-Life: Alyx

Steam udostępnił wczesne pobieranie gry Half-Life: Alyx. Każdy kto zakupił wspomniany tytuł może go ściągnąć, by w momencie rynkowej premiery móc rozpocząć zabawę.

Od premiery Half-Life: Alyx dzieli nas już tylko kilka dni i mnóstwo osób nie może się doczekać, aż uruchomi kolejną odsłonę popularnej serii. Tym bardziej że, czekali na nią od wielu lat.

Oficjalna premiera nowej produkcji Valve odbędzie się 23 marca. Aby jednak móc rozpocząć zabawę od razu w momencie rynkowego debiutu i nie czekać na instalację, gracze mogą już teraz pobrać grę. Steam udostępnił ją dziś w ramach wczesnego pobierania.

Do ściągnięcia jest aż 48 GB danych, jednakże musimy pamiętać, aby na dysku naszego komputera przygotować nieco więcej wolnej przestrzeni. Po rozpakowaniu wszystkich plików, rozmiar rośnie bowiem do 67 GB. Oczywiście pobranie gry nie oznacza, że zabawę będziemy mogli zacząć od razu. Pozostanie ona zablokowana do godziny 10.00 rano 23 marca.

Przypomnę, że Half-Life: Alyx jest prequelem gry Half-Life 2, a więc głównym bohaterem nie jest Gordon, lecz Alyx Vance. Tytuł wspiera praktycznie wszystkie zestawy gogli VR, łącznie z produktami z rodziny Oculus oraz Vive. Warto jednak wiedzieć, że są one do tej produkcji wymagane.

Jeżeli dotąd nie kupiliście nowego dzieła Valve, to możecie to zrobić na tej stronie. Tytuł dostępny jest w cenie 192,44 zł.

Half-Life: Alyx

Źródło

You may also like...