Galaxy S6 z Nougatem na stronach z benchmarkami

Programiści Samsunga sprawnie pracują nad Androidem 7.0 Nougat dla starszych modeli flagowców. Na stronach z popularnymi benchmarkami pojawił się Galaxy S6 z tym właśnie systemem.

Parę tygodni temu Samsung uruchomił program beta testów najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat dla obecnych flagowców Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Równocześnie firma poinformowała, że ruszają prace nad aktualizacją systemu, także dla poprzedniej generacji flagowca.

Wygląda na to, że prace nad Nougatem dla Galaxy S6 oraz S6 Edge postępują zgodnie z planem, gdyż Galaxy S6 wyposażony w ten system, pojawił się na stronie z popularnymi benchmarkami GeekBench oraz GFXBench, używanym do testowania wydajności nowych modeli smartfonów, które pojawiają się w sprzedaży.

W przypadku Geekbench 4.0.3, Galaxy S6 z zainstalowanym Androidem 7.0 uzyskał 1376 punktów w teście jednego rdzenia, zaś w teście wielu rdzeni, wynik ten wynosi 4567 punktów. Nie jest to oczywiście ostateczna wersja systemu, a raczej wczesna beta, ale dobrze wiedzieć, że już działa.

Niestety Samsung nie ujawnił na razie kiedy Nougat pojawi się dla Galaxy S7 i S7 Edge. Wiadomo na pewno, że te modele są dla producenta priorytetem, więc na pewno skupi się na razie tylko na nich, chcąc jak najszybciej dostarczyć nowy system.

Użytkownicy poprzedniego modelu, muszą więc uzbroić się w cierpliwość, gdyż oczekiwane na premierę może chwilę potrwać.

Galaxy S6

Źródło: Primatelabs.com

You may also like...

2 komentarze

  1. Darek pisze:

    Przed publikacją warto się zorientować jaką wersja androida jest najnowsza albo przeczytać co się wypisuje . 7 już dawno wspiera wyżej wymienione modele . S7 OCZEKUJE OREO WERSJA 8 .

    • Marek pisze:

      I tu się z Tobą zgadzam, bo faktycznie powinieneś przeczytać to co wypisujesz. Komentujesz informację sprzed ponad roku 🙂