Galaxy S7 z wydłużoną gwarancją na ekran

Ekran to jeden z najdroższych elementów smartfona, a równocześnie najbardziej narażony na uszkodzenie. Obojętnie jakbyśmy o niego dbali, czasem sprzęt wypada z ręki, co kończy się kosztowną naprawą. Jeśli jednak kupicie Samsunga Galaxy S7, to problem przestanie istnieć dzięki wydłużonej gwarancji.

Media donoszą, że w nowym modelu producent bardzo dużą wagę przywiązał do wytrzymałości sprzętu, wyposażając go wyposażając go w zupełnie nową, wzmocnioną ramkę zaprojektowaną specjalnie do tego modelu i wykonaną z lekkiego stopu magnezu. Oznacza to, że Galaxy S7 będzie mógł znieść upadek na ziemię bez całkowitego rozbijania szkła pokrywającego przedni oraz tylny panel, a także bez zniszczenia wyświetlacza.
Samsung jest tak bardzo pewny nowej konstrukcji urządzenia, że na niektórych rynkach zamierza wydłużyć gwarancję obejmującą wyświetlacz. Jeśli użytkownik w ciągu pierwszego roku użytkowania sprzętu upuści go i rozbije ekran, Samsung wymieni smartfona na nowy bez żadnych dodatkowych opłat.

Byłaby to prawdziwa rewolucja, która znacznie podniosłaby atrakcyjność tego modelu. Zazwyczaj za rozszerzone gwarancje obejmujące ten typ uszkodzeń trzeba dodatkowo zapłacić i to bardzo słono.

Źródło: Mobile-review.com

You may also like...