Nie czekajmy na Galaxy X. Składany smartfon dostanie inną nazwę

Wygląda na to, że Samsung nie użyje nazwy Galaxy X dla swego składanego smartfona. Jedno ze źródeł przecieków twierdzi, że producent nazwie go zupełnie inaczej.

Samsung może wkrótce planować spore przetasowania w nazewnictwie swych smartfonów. W zeszłym tygodniu informowałem o doniesieniach sugerujących połączenie rodzin Galaxy S i Galaxy Note i oferowanie sprzętu pod jednym szyldem. Teraz pojawiły się przecieki wskazujące, że firma nie wypuści składanego smartfona pod nazwą Galaxy X.

Tak twierdzi na swym Twitterze @MMDDJ, jedno ze znanych źródeł informacji dotyczących sprzętu mobilnego. Jego zdaniem koreański producent zamierza stworzyć dla nowego sprzętu inną nazwę, choć na razie nie wiadomo dokładnie jaką. Oczywiście informacje chińskiego źródła nie są potwierdzone i należy do nich podchodzić z rezerwą.

Niestety wciąż nie wiemy też kiedy Samsung zdecyduje się nam pokazać swe najnowsze dzieło. Na razie producent nic na jego temat nie mówi, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to raczej eksperyment. Koncern wprowadzi bowiem do sprzedaży ograniczoną ilość egzemplarzy, by przetestować reakcję rynku. Nie zamierza bowiem ryzykować ze sprzętem, który może wzbudzić małe zainteresowanie.

Na bardziej szczegółowe informacje jeszcze sobie poczekamy, gdyż jego premiera została zapowiedziana na początek przyszłego roku. Nie można wykluczyć, że jakieś informacje pojawią się na wrześniowych targach IFA 2018, ale to czyste spekulacje.

Galaxy X

Źródło: Twitter.com

You may also like...