Opaskę Garmin vivofit 4 naładujemy raz na rok

Firma Garmin wprowadziła do sprzedaży nowy model opaski fitness. Garmin vivofit 4 wyróżnia się bardzo wydajną baterią, ładowaną zaledwie raz na rok.

Opaski fitness nie są może zbyt popularnym produktem, gdyż wiele osób woli używać smartwatch, ale mimo to pojawiają się na rynku wciąż nowe modele. Jednym z nich jest Garmin vivofit 4, który szczególnie spodoba się użytkownikom ze względu na wydajną baterię.

Produkt z ekranem OLED zaprojektowano do noszenia przez całą dobę i wyposażono w szereg funkcji, przydatnych osobom aktywnym fizycznie Opaska posiada też wodoszczelną obudowę, która ochroni nie tylko podczas pływania, ale też korzystania z prysznica.

Zalety sprzętu ujawniają się jednak dopiero po sparowaniu ze smartfonem. Opaska potrafi zliczać kroki, a nawet monitorować nasz sen. Dzięki technologii Move IQ, może też rozpoznawać oraz rejestrować aktywność fizyczną, taką jak spacer, bieganie, jazda na rowerze oraz pływanie. Ma też funkcje normalnego zegarka, a więc pokazuje godzinę, ma timer, stoper oraz alarmy.

Użytkownicy Garmin vivofit 4 mogą też korzystać z widgetu pogodowego oraz funkcji Find My Phone, ułatwiającą znalezienie telefonu. Mają ponadto możliwość zmiany tarczek, kolorów ekranu itp. Największą zaletą opaski jest jednak bardzo wydajna bateria. Producent twierdzi, że na jednym ładowaniu wystarczy na cały rok działania.

Garmin vivofit 4 jest już dostępny na Amazonie w cenie 79,99 dolarów z czarnym lub białym paskiem. Dodatkowe paski możemy zakupić w cenie 19,99 dolarów.

Garmin vivofit 4

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...