Zdjęcie potwierdza gniazdo słuchawkowe w Galaxy S9

Galaxy S9 nie dołączy do grona smartfonów pozbawionych gniazda słuchawkowego. Nowe zdjęcie potwierdza obecność tego elementu w tym sprzęcie.

W ostatnim czasie wiele smartfonów utraciło gniazdo słuchawkowe, a trend ten zapoczątkowało Apple. Amerykański koncern przetestował rynek i okazało się, że brak możliwości podłączenia standardowych słuchawek, nie jest dużą przeszkodą. Inni producenci poszli więc jego śladem.

Na razie nie zaliczymy do nich jednak Samsunga. Od pewnego czasu spekulowano bowiem, że Galaxy S9 zachowa gniazdo 3,5 mm i wygląda na to, że tak właśnie będzie. Witryna Slashleaks opublikowała bowiem najnowsze zdjęcie, na którym widnieje jeden z układów elektronicznych, jaki znajdzie się na pokładzie tego sprzętu.

Zdjęcie układu scalonego potwierdza m.in., to co już od pewnego czasu wiadomo, że smartfon otrzyma pojedynczy aparat główny. Widać na nim też, obecność modułu obsługującego gniazdo słuchawkowe. Podzespół pochodzi z urządzenia o oznaczeniu modelowym SM-G965F, czyli Galaxy S9 Plus z jednym slotem SIM.

Dodam, że nowy flagowiec zostanie wyposażony w procesor Snapdragon 845, 6 GB RAM oraz Androida 8.0 Oreo. Pozostanie w nim także standardowy czytnik odcisków palców, który zostanie umieszczony pod modułem tylnego aparatu.

Galaxy S9

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...