GeForce Cup: kto zostanie polskim mistrzem gry Hearthstone: Heroes of Warcraft?

Wystartowały zapisy do pierwszego z czterech turniejów kwalifikacyjnych rozgrywek GeForce Cup w grze Hearthstone: Heroes of Warcraft, wyprodukowanej przez studio Blizzard. Ośmiu zawodników (po dwóch najlepszych z każdego turnieju) uzyska awans do turnieju głównego, w którym zmierzą się wraz z zaproszonymi szesnastoma gwiazdami o tytuł polskiego mistrza tej niezwykle popularnej logicznej gry karcianej.

GeForce Cup to dotychczas największy turniej Hearthstone: Heroes of Warcraft w Polsce. W puli nagród znalazło się 16 000 złotych w gotówce oraz cztery tablety NVIDIA SHIELD K1. Zwycięzcę, który otrzyma połowę tej kwoty poznamy po około dwóch miesiącach rozgrywek online, transmitowanych na kanale Twitch firmy NVIDIA. Ambasadorem turnieju i jego głównym komentatorem jest Mateusz „MKRR3” Krzesiński, znany ze swojego poczucia humoru i profesjonalnego podejścia do gry.
Zapisy na turnieje kwalifikacyjne dostępne są na tej stronie, a pierwszy turniej startuje 20 stycznia 2016 roku o godzinie 18:00. Turniej główny będzie składać się z fazy grupowej, gdzie pojedynki odbywać się będą na zasadach Bo5 (do trzech wygranych), a następnie po dwóch zawodników z każdej grupy awansuje do fazy play-off. Najlepsza czwórka powalczy o nagrody pieniężne, a przegrani otrzymają tablety SHIELD K1.

Zobacz najtańsze gry na pc

Szczegółowe informacje oraz regulamin rozgrywek dostępne są na tej stronie.

Źródło: gammapr.pl

You may also like...