Gionee zapowiada nowego flagowca

Firma Gionee pokazała nowe zdjęcie promocyjne, zwiastujące nadejście nowego flagowca o nazwie Gionee M2017. Pierwsze szczegóły techniczne wskazują, że będzie to bardzo wydajny sprzęt.

Gionee w krajach zachodnich nie jest może najbardziej znanym producentem urządzeń mobilnych, ale świetnie radzi sobie na rynkach azjatyckich. Producent już wkrótce wprowadzi do sprzedaży swój najnowszy model Gionee M2017.Kilka dni temu mieliśmy okazję wstępnie poznać jego specyfikację techniczną, gdyż model ten pojawił się w bazie danych chińskiego TENAA. Wynika z niej, że smartfon o wymiarach 155,2 x 77,6 x 10,65 mm i dość sporej masie 230 gram otrzyma 5,7″ wyświetlacz o rozdzielczości QHD.

Jego sercem będzie ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,96 GHz, który współpracować ma z 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej. Zdjęcia oraz filmy będzie można wykonywać przy pomocy podwójnej tylnej kamery z sensorami 12 Mpix i 13 Mpix oraz przednią kamerą z sensorem 8 Mpix.Gionee M2017 posiada też dużą baterię o pojemności aż 7000 mAh, a jego pracą zarządzać będzie Android 6.0.1 Marshmallow. Cena i data premiery tego modelu nie są jeszcze znane, ale można oczekiwać, że w sprzedaży pojawi się dopiero w przyszłym roku.

Źródło: gizmochina.com

You may also like...