Debiut nowych smartfonów Google odbędzie się 5 października

Evan Blass zasugerował termin premiery smartfonów Google Pixel 2 oraz Pixel 2 XL. Jego zdaniem, debiut nowych modeli odbędzie się dopiero 5 października tego roku.

Google od jakiegoś czasu pracuje nad następcą smartfona Pixel oraz PIxel XL, które mają pojawić się w sprzedaży pod koniec bieżącego roku. Dotychczas termin premiery nowych telefonów nie był znany, ale nieco światła na tę kwestię rzucił nam Evan Blass.

Znane źródło przecieków twierdzi na swym Twitterze, że druga generacja smartfona Gogole pojawi się w sprzedaży 5 października tego roku. Jego zdaniem, produkt zostanie wyposażony w nowszą wersję flagowego procesora firmy Qualcomm, mianowicie Snapdragona 836.

Nie po raz pierwszy mówi się, że Google Pixel 2 dostanie nowy procesor Qualcomma, gdyż takie doniesienia słyszeliśmy już wcześniej. Nowy układ nie miał jeszcze rynkowej premiery, więc smartfon Google może być pierwszym, który zostanie w niego wyposażony. Z pozostałych szczegółów specyfikacji technicznej wymienić należy 8 GB pamięci RAM, a także 4,97″ ekran Full HD w modelu Pixel 2 oraz 5,99″ wyświetlacz 1440p, który otrzyma Pixel 2 XL.

Powyższe informacje są naturalnie tylko spekulacjami, ale Blass jest dość wiarygodnym źródłem informacji.

Google Pixel 2

Źródło: Twitter.com

You may also like...