Grado GT220: bezprzewodowe słuchawki dla audiofilów

Firma Grado Labs wprowadza na bezprzewodowe słuchawki, z których ucieszą się audiofile. Model Grado GT220 gwarantuje bowiem wzorcową jakość emitowanego dźwięku.

Istnieje grupa ludzi, dla których jakość dźwięku ma kluczowe znaczenie, dlatego wydają mnóstwo pieniędzy na sprzęt, który im ją zapewni. W przypadku przewodowych słuchawek nie jest to problemem, gdyż istnieją modele za kilkanaście tysięcy złotych, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Inaczej jest jednak w modelach bezprzewodowych, gdzie jakość dźwięku bywa bardzo różna.

Jeśli jednak macie absolutny słuch i potrzebujecie słuchawek, które nie będą krępowały ruchu, to warto sprawdzić najnowszy model Grado GT220. To w pełni bezprzewodowe słuchawki skierowane do audiofilów, wyprodukowane przez doskonale znaną firmę Grado Labs.

Producent zapewnia na swej stronie, że słuchawki gwarantują w pełni naturalny dźwięk bez żadnych zniekształceń. Zaoferują również funkcje, których oczekujemy po tego typu sprzęcie, takie jak wbudowane mikrofony do rozmów telefonicznych i obsługi asystenta, dotykowe sterowanie itp. Ich bateria w połączeniu z powerbankiem w futerale, zapewni natomiast do 36 godzin słuchania na jednym ładowaniu.

Sprzęt wyposażono w technologię Bluetooth 5.0, a także obsługę kodeków aptX, AAC oraz SBC. Pasmo przenoszenia słuchawek wynosi od 20 Hz do 20 Hz, natomiast ich impedancja to 32 Ohm.

Sprzedaż słuchawek Grado GT220 rozpocznie się już 15 października. Aby stać się ich właścicielem, należy dysponować kwotą 259 dolarów.

Grado GT220

Źródło

You may also like...