Grała na smartfonie i eksplodował jej biust

Granie na smartfonach może być niebezpieczne, o czym przekonała się pewna Chinka, której eksplodował biust. No dobra, nie samo granie, tylko zła pozycja podczas zabawy i to właśnie ona zniszczyła jej silikonowe implanty.

Incydent miał miejsce w Pekinie, zaś Xiaoai, bohaterka tej historii, pięć lat temu powiększyła sobie biust do miseczki G. Pewnego dnia mocno się nudziła, więc postanowiła się rozerwać odpalając na smartfonie ulubioną grę. Gdyby tylko wiedziała, że rozerwie się w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Kobieta leżała na swym łóżku na brzuchu i po kilku godzinach zabawy poczuła intensywny ból w klatce piersiowej, zdając sobie sprawę, że coś jest nie w porządku. Zabrano ją do szpitala, gdzie podczas badania odkryto, że jej silikonowe implanty po prostu pękły. Najwyraźniej nie są projektowane, by znosić kilkugodzinny nacisk jej ciała i po prostu tego nie wytrzymały.

Lekarze twierdzą jednak, że nie jest to pierwszy tego typu przypadek, który miał miejsce w Chinach. Wcześniej innej kobiecie pękły implanty, podczas karmienia piersią.

Sugerują jednak, że Xioai zainstalowano bardzo tandetne implanty, które po prostu nie wytrzymały nacisku. Dlatego też radzą, by takie operacje wykonywać wyłącznie w zaufanych klinikach i regularnie je sprawdzać, jeśli są noszone więcej niż 10 lat.

Źródło: Yahoo.jp

You may also like...

1 Response

  1. nnneeeexxxt pisze:

    albo trzeba odpinać na czas leżenia/ grania NA BRZUCHU……