Gran Turismo Sport dostanie single playera

Popularne wyścigi Gran Turismo Sport, już wkrótce umożliwią samotne granie. W poniedziałek pojawi się aktualizacja, dostarczająca tryb single-player.

Wydana kilka tygodni temu na PlayStation 4 gra Gran Turismo Sport, jest produkcją wyłącznie sieciową. To nieco rozczarowało najbardziej zapalonych fanów serii, którzy doskonale pamiętają możliwość samotnej zabawy, oferowanej przez poprzednie jej części.

Nie jest to jednak żaden problem, gdyż Polyphony Digital potwierdziło właśnie, że nowe wyścigi wkrótce dostaną tryb single player. Już 27 listopada pojawi się aktualizacja 1.06, która przyniesie trzy zupełnie nowe samochody. Najciekawszą zmianą jest jednak to, iż tryby Livery Editor, Scapes i Campaign, staną się teraz dostępne także w trybie offline. Aby jednak z móc z tego skorzystać i tak będziemy potrzebować połączenia z siecią. Jest ono wymagane do zapisywania naszego progresu.

To nie wszystkie atrakcje planowane przez twórców. Autorzy udostępnią w grudniu zupełnie nowy tryb GT League. Bazuje on na doskonale znanej opcji GT Mode i zaoferuje graczom serię pucharowych zmagań od poziomu amatora, aż do zawodowca. Aktualizacja prócz nowego trybu rozgrywki dostarczy także 12 nowych aut, w tym Ferrari F40, Enzo Ferrari, Nissan Skyline GT-R V, Lamborghini Countach LP400 oraz kilka innych.

Autorzy do marca przyszłego roku, planują udostępnić graczom łącznie niemal 50 zupełnie nowych samochodów, a także tras, na których będzie można je wypróbować. Dodam, ze gracze w świecie wirtualnych wyścigów spędzili już 26 mln godzin.

Gran Turismo Sport

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...