HAMMER Patriot+ – pancerny smartfon dla wymagających

Do polskich sklepów trafił nowy pancerny smartfon HAMMER Patriot+. Sprzęt wyposażony w wytrzymałą obudowę oraz WiFi i 3G, dostępny jest w cenie 289 zł.

Gdy pracujemy w terenie, albo miejscu o dużym zapyleniu lub wilgotności, nie kupimy zwykłego smartfona. Takie urządzenie nie wytrzymałoby w takich warunkach, dlatego powstały specjalnie wzmocnione modele, które zniosą wstrząsy, uderzenia oraz zalanie wodą.

W produkcji takiego sprzętu specjalizuje się marka HAMMER, która właśnie wprowadziła na polski rynek całkowicie nowy model HAMMER Patriot+. To nowsza i lepiej wyposażona wersja bardzo popularnego modelu, oferowanego już od jakiegoś czasu. Zaprojektowany w Polsce produkt posiada duży ekran 2,4″, a jego obudowa ma certyfikat IP68, oznaczający odporność na pył i wodę. Wytrzymuje także upadek z wysokości 1,5 m.

Stylistyka nowego modelu nawiązuje do litery “X”, co znacznie wpływa na ergonomię i łatwy chwyt urządzenia nawet mokrymi czy brudnymi dłońmi. Utrzymanie obudowy w takiej formie pozwoliło dodatkowo wzmocnić newralgiczne miejsca telefonu dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały.

Niezawodność i solidność tego HAMMERA to również zasługa metalowych detali, które okalają obudowę z tworzywa. Na froncie telefonu znajduje się 2,4-calowy ekran o rozdzielczości 240×320 pikseli, oferujący łatwą obsługę i wyjątkową czytelność wszelkich treści. Na uwagę zasługuje również spersonalizowane menu telefonu. Jego ikony są stworzone na wzór heksagonu, nawiązującego do logo marki HAMMER.

Przede wszystkim jednak produkt oferuje Wi-Fi oraz moduł 3G. Dzięki temu użytkownicy zyskują dostęp do sieci, a co za tym idzie, do przeglądarki www, skrzynki e-mail oraz możliwość wysyłania MMS-ów.

Dużym plusem sprzętu jest ponadto bateria o pojemności 1800 mAh. Zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni albo do 7 godzin ciągłych rozmów. Na liście dodatkowego wyposażenia znajdziemy także aparat 2 Mpx, Bluetooth, DualSim oraz radio FM i MP3.

HAMMER Patriot+ to kolejna nowość marki po debiutujących w tym roku modelach: Active 2 i HAMMER 4+. Nowy model oferowany jest w cenie 289 zł.

HAMMER Patriot+

Źródło: Myphone.pl

You may also like...