HBO udostępniło za darmo serial Watchmen

HBO zrobiło miły prezent dla fanów komiksów i pozwala obejrzeć za darmo serial Watchmen. Dostępny jest jednak tylko przez weekend.

Pod koniec zeszłego roku HBO wprowadziło nowy serial Watchmen, bazujący na graficznej noweli autorstwa Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. Licząca dziewięć epizodów produkcja prezentująca nam alternatywną wersję historii, cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zebrała bardzo pozytywne recenzje i wysokie noty w takich serwisach jak IMBD.

Oczywiście mogli ją obejrzeć wyłącznie subskrybenci kanału, ale teraz stacja pozwoliła zobaczyć go wszystkim chętnym, bez konieczności kupowania abonamentu. Jest to jednak oferta ograniczona czasowo, więc trzeba się pospieszyć jeśli chcielibyście go obejrzeć. Serial udostępniono za darmo tylko w dniach 19-21 czerwca, czyli w rozpoczynający się właśnie weekend. Można go obejrzeć m.in., na stronie HBO.com.

Pamiętajmy jednak, że nie jest to typowy serial, jakich wiele. Produkcję po odejściu jej twórcy zmieniono bowiem w mini-serię, a więc nie powinniśmy oczekiwać kontynuacji, gdyż jej nie będzie. To zamknięta historia.

Watchmen

Źródło

You may also like...