Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępne na smartfony

Ciesząca się wielkim uznaniem, darmowa karciana gra strategiczna autorstwa Blizzard Entertainment, wyszła na smartfony. Hearthstone: Heroes of Warcraft jest już dostępne w wersji na system iOS i Android.

Wzywamy wszystkich śmiałków dzierżących w dłoniach smartfony, aby szykowali swoje talie – gra Hearthstone: Heroes of Warcraft właśnie trafiła na telefony z systemem iOS i Android. Wersję tę wzbogacono o zupełnie nowy interfejs, dostosowany specjalnie do ekranów niewielkich rozmiarów. Teraz zabawa w Hearthstone będzie dostępna dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Z radością witamy użytkowników smartfonów w gronie społeczności Hearthstone” – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Szybkie tempo i niezwykła prostota rozgrywki czynią z tej gry produkcję wprost stworzoną na urządzenia mobilne. Dzięki wprowadzeniu Hearthstone na smartfony bardzo łatwo będzie teraz wskoczyć do gry na chwilę dobrej zabawy”.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to dynamiczna, prosta do opanowania cyfrowa gra karciana dla graczy na każdym poziomie umiejętności. Hearthstone oferuje szeroki wachlarz opcji rozgrywki. Pozwala zdobywać kolejne rangi w meczach rankingowych. A także sprawdzać swoje umiejętności tworzenia talii na Arenie, walczyć o nowe karty z przebiegłymi przeciwnikami komputerowymi w trybie przygodowym lub wyzywać znajomych na pojedynki.

W wersji na smartfony znaleźć można te same świetne funkcje i elementy, które znamy z gry na komputery z systemem Windows i Mac oraz na tablety. Wśród nich warto wymienić Gobliny vs Gnomy, Klątwę Naxxramas i dostępną od niedawna przygodę Czarna Góra. Podobnie jak w przypadku wersji Hearthstone na inne platformy, gracze zyskują pełny dostęp do zgromadzonych kolekcji kart po zalogowaniu się do gry na swoich urządzeniach.

Chcemy godnie uczcić podbój świata urządzeń mobilnych. Dlatego też każdy, kto ukończy jedną partię na smartfonie w dowolnym trybie, otrzyma darmowy klasyczny pakiet kart z podstawowej wersji gry. Gracze, którzy po raz pierwszy pobierają Hearthstone w wersji na tablety iPad® lub na tablety z systemem Android, również otrzymują darmowy klasyczny pakiet kart z podstawowej wersji gry. Dostaną go po ukończeniu jednej partii) Niezależnie od wyniku konfrontacji pakiet będzie twój za samo rozegranie potyczki w trybie pojedynku, Areny lub treningowym.

Odwiedź stronę playhearthstone.com, aby dowiedzieć się więcej o Hearthstone. A potem zajrzyj do sklepu Google Play, Amazon Appstore lub Apple App Store (w dziale aplikacji dla systemu iOS), aby bezpłatnie pobrać grę i dołączyć do zmagań!

Hearthstone

Źródło: CDP.pl

You may also like...