Honor 8X całkowicie zmienia kształt notcha

Najnowsze zdjęcia Huawei Honor 8X pokazują całkowicie nowy kształt notcha. Dzięki temu ten element będzie mniej uciążliwy dla przyszłych użytkowników.

Wielu producentów smartfonów nadal instaluje w swym sprzęcie notcha, choć nie jest to element wyposażenia szczególnie lubiany przed użytkowników. Nie przepadają za nim również producenci aplikacji, którzy muszą go uwzględniać w swym oprogramowaniu.

Niektórzy producenci zaczęli wreszcie dostrzegać problem notcha i starają się, by był jak najmniej uciążliwy. Krótko mówiąc minimalizują rozmiar wcięcia i tak też postąpili projektanci chińskiego koncernu Huawei z modelem Honor 8X. W sieci pojawiły się właśnie nowe zdjęcia tego smartfona, pochodzące z bazy chińskiego TENAA. Widać na nich wyraźnie, że notch jest bardzo mały i ma zupełnie inny kształt. Zamiast szerokiego paska mamy tu niewielki trójkącik przeznaczony na obiektyw kamery.

Oficjalna specyfikacja techniczna tego modelu nie została jeszcze podana. Z przecieków wynika natomiast, że możemy oczekiwać Snapdragona 660 lub 636, choć nie można też wykluczyć, że producent zdecyduje się na jakiś własny układ z rodziny Kirin.

Honor 8X

Honor 8X

Honor 8X

Honor 8X

Źródło: Tenaa.com.cn

You may also like...