Honor View 20 wkracza na europejski rynek. Jego nabywcy dostaną w prezencie smartwatch

22 stycznia odbędzie się europejska premiera nowego smartfona Honor View 20. W ramach promocji, nabywca otrzyma w prezencie smartwatch Honor Magic Watch.

Pod koniec bieżącego miesiąca, w Paryżu odbędzie się oficjalna, europejska premiera najnowszego smartfona koncernu Huawei. W tym dniu Honor View 20 będzie oficjalnie zaprezentowany oraz trafi do sklepów. Dzięki najnowszym przeciekom, wiemy dokładnie ile będziemy musieli za niego zapłacić.

Według anonimowych źródeł, model z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci użytkowej, w kolorze Phantom Blue, kosztować ma pomiędzy 549 i 569 euro. Nieco więcej zapłacimy za wersję posiadającą 8 GB RAM oraz 256 GB pamięci użytkowej. Ten wariant będzie dostępny w kolorze czarnym i niebieskim. A w zależności od rynku jego cena wyniesie od 649 do 699 euro.

Ciekawostką jest promocja, którą z okazji premiery smartfona przygotował jego producent. Nabywcy sprzętu dostaną go w zestawie razem ze smartwatchem Honor Magic Watch o wartości 179 euro. Informacja jest jednak trochę niejasna i nie wiadomo czy promocja będzie ograniczona terytorialnie, czy też ma być dostępna na wszystkich rynkach i potrwać do wyczerpania zapasów. A może będzie tylko obejmowała przedsprzedaż telefonu.

Jeśli natomiast chodzi o sam sprzęt, to Honor View 20 jest bardzo interesującym modelem. Producent wyposażył go bowiem w 6,4″ wyświetlacz Full HD, zaś pod maskę włożył swój najmocniejszy procesor Kirin 980. Z tyłu znajduje się podwójny aparat z 48 MP matrycą oraz sensorem ToF. Przednia kamera dysponuje natomiast 25 MP aparatem. Oczywiście oba aparaty korzystają z funkcjonalności SI, która pomoże dobrać ustawienia ekspozycji do określonej sceny, by zapewnić lepszą jakość zdjęć.

Honor View 20

Źródło: Droidshout.com

You may also like...