Honor View10 trafił na światowe rynki

Dostępny dotąd tylko na chińskim rynku smartfon Honor View10, pojawił się także w krajach zachodnich. Od dziś można go kupić m.in., we Francji, Niemczech, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.

Chińscy producenci smartfonów bardzo często ograniczają dostępność wielu modeli tylko do rodzimego rynku. Tak postępuje również Huawei, które w ostatnim czasie stara się jednak zwiększyć swą obecność na zachodzie, a to wymaga wprowadzania do sprzedaży nowych telefonów.

Od dziś na światowe rynki wchodzi więc model Honor View10, który dotychczas dostępny był tylko w Chinach. Produkt można dostać już m.in., we Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Niemczech. Za kilka dni pojawi się natomiast w Rosji.

W Wielkiej Brytanii można go kupić za 449,99 funtów, co jest bardzo atrakcyjną ceną zważywszy na fakt, że to flagowiec. Smartfon posiada bowiem procesor Kirin 970 z jednostką NPU zwiększającą wydajność sztucznej inteligencji. Wyposażono go również w 5,99 ekran o proporcjach 18:9, 6 GB RAM i 128 GB pamięci użytkowej.

Zdjęcia możemy natomiast wykonywać podwójnym aparatem głównym z sensorami 16 MP + 20 MP oraz przednim aparatem 13 MP. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 3750 mAh, według producenta pozwala na 19 godzin oglądania filmów, 21 godzin przeglądania sieci oraz 23 godziny rozmów. Jest to więc wydajny i funkcjonalny smartfon z dużym ekranem, który w przeliczeniu dostaniemy za 2130 zł.

Honor View10

Źródło: Slashgear.com

You may also like...