HTC U Ear kopiuje wygląd słuchawek AirPods

Tajwańska firma HTC pracuje nad nowym modelem słuchawek bezprzewodowych U Ear. Patrząc na pierwsze zdjęcia produktu, widać dużą inspirację słuchawkami AirPods.

Co prawda pozycja HTC na rynku urządzeń mobilnych nie jest już najlepsza, ale tajwańska firma ma w swej ofercie także inne produkty poza smartfonami. Właśnie pracuje nad nowym modelem słuchawek bezprzewodowych, który nazywa się U Ear i możemy go zobaczyć na pierwszych zdjęciach.

Patrząc na fotografie mamy nieodparte wrażenie, że nowe słuchawki są bardzo podobne do AirPods’ów firmy Apple. Najwyraźniej producent zainspirował się nie tylko ich kształtem, ale skopiował też stylistykę futerału do ich przechowywania, ładowanego przez port USB-C.

U Ear

Nie wiemy na razie nic na temat jej funkcjonalności, ale można założyć, że cenowo produkt będzie klasyfikowany znacznie niżej od sprzętu Apple. Zapewne będzie to wiązało się również ze słabszą funkcjonalnością, ale to na razie tylko spekulacje.

U Ear

Na razie wiemy jedynie, że słuchawki powstają, gdyż trafiły do tajwańskiej agencji NCC, zajmującej się przyznawaniem certyfikatów. Stąd też pochodzą zdjęcia prezentujące nowy sprzęt.

U Ear

Źródło

You may also like...