Huawei Honor 6 dostał Androida 6.0

Z reguły producenci smartfonów już po kilku latach porzucają swój sprzęt, przestając dostarczać aktualizacje systemowe. Na szczęście ostatnio sytuacja w tej materii zmienia się na lepsze i najnowszego Androida 6.0 Marshmallow, dostał właśnie Huawei Honor 6.

Huawei Honor 6 to produkt wprowadzony na rynek w czerwcu 2014 roku, należący do modeli z wyższej półki. Wyposażono go 5-calowy ekran Full HD obsługujący aż 10 punktów styku i chroniony szkłem Gorilla Glass 3. Jego sercem jest natomiast ośmiordzeniowy firmowy procesor Kirin 920 z jednostką graficzną Mali-T624MP4.Smarttfon ma także 3 GB RAM oraz 16 lub 32 GB pamięci użytkowej, którą kartą microSD rozszerzymy o dalsze 64 GB. Wyposażono go także w 13 MP kamerę z autofokusem i podwójną lampą błyskową, nagrywającą filmy w 1080p oraz 5 MP kamerę przednią,

Posiadacze Huawei Honor 6 mogą już pobierać najnowszego Androida 6.0 Marshmallow. Aktualizacja waży około 700 MB, więc warto zadbać o pełną baterię, by sprzęt przypadkiem nie wyłączył się w czasie instalacji, a także pobierać plik przez WiFi.

Zobacz najnowsze modele smartfonów

Dodam jeszcze, że europejska wersja Huawei Honor 7 również zaczęła dostawać Androida 6.0.

Źródło: Ubergizmo.comYou may also like...