Smartfony Asusa dostaną Androida 6.0

Dostępność Androida 6.0 Marshmallow staje się coraz lepsza i kolejni producenci smartfonów zaczynają przedstawiać listy swych urządzeń, które otrzymają najnowszy system. Taką listę przedstawił też ASUS.

Tajwański producent przedstawił na swym oficjalnym forum listę wszystkich modeli smartfonów, które w najbliższym czasie mogą oczekiwać aktualizacji systemu do Androida 6.0 Marshmallow. Większość z nich zacznie go otrzymywać w drugim kwartale bieżącego roku i choć nie podano dokładnych dat, to trzeba się liczyć z tym, że niektóre modele mogą go ostać dopiero w połowie roku.A wiemy na pewno, że dostaną go takie modele, jak: ASUS PadFone S, ZenFone 2, ZenFone 2 Deluxe, ZenFone 2 Deluxe Special Edition, ZenFone 2 Laser, ZenFone Selfie, ZenFone Max oraz ZenFone Zoom.

Firma poinformowała również, że wprowadza zmiany w nakładce systemowej, związane z firmowymi aplikacjami. Aplikacje ASUS Messenger, ASUS Mail oraz ASUS Calendar, zostaną zastąpione standardowymi aplikacjami Google, mianowicie Messenger, Calendar oraz Gmail.

Źródło: Asus.comYou may also like...