Huawei Honor V10 wyprzedany w kilka minut

Wczorajsza sprzedaż modelu Huawei Honor V10 okazała się naprawdę błyskawiczna. Cały zapas modelu wykupiono w czasie zaledwie kilku minut.

Huawei Honor V10 może być bardzo groźnym rywalem dla nowych flagowców Samsunga, czy LG. Już teraz widać, że telefon cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, a pierwsza jego sprzedaż zakończyła się gigantycznym sukcesem.

Honor V10 wielkim hitem

Informowałem już wcześniej, że wczoraj miała miejsce błyskawiczna sprzedaż tego smartfonu, którą zorganizowało kilka chińskich sklepów. Producent pochwalił się w mediach społecznościowych, że pierwsza partia została wyprzedana naprawdę błyskawicznie, gdyż wszystkie egzemplarze rozeszły się w ciągu zaledwie kilku minut.

Następna taka sprzedaż odbędzie się 12 grudnia, ale jeśli ktoś chciałby zamówić ten sprzęt, musi być naprawdę szybki. Sprzedawcy przewidują bowiem, że kolejna partia może rozejść się w podobnym tempie.

Tak duże zainteresowanie tym modelem nie powinno jednak nikogo dziwić. Smartfon dostępny jest bowiem w cenie od 410 do 529 dolarów, w zależności od ilości pamięci RAM i użytkowej. A ma znakomitą specyfikację techniczną.

Przypomnę, że Huawei Honor V10 posiada 6-calowy ekran IPS o proporcjach 18:9 i rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli. O płynność działania aplikacji dba najnowszy i najmocniejszy ośmiordzeniowy procesor Kirin 970 połączony z 4 lub 6 GB RAM. Pamięci użytkowej jest 128GB, co powinno wystarczyć na filmy i zdjęcia, ale dodatkowo można ją rozszerzyć kartą microSD o 256 GB.

Zdjęcia możemy wykonywać podwójnym aparatem tylnym z sensorami 16 MP + 20 MP, który obsługuje tryb HDR, ma detekcję twarzy i uśmiechu oraz nagrywa wideo w 20160p/30 fps. Przedni aparat ma 13 MP sensor. Telefon zasilany jest baterią 3750 mAh, a systemem operacyjnym jest Android 8.0 Oreo.

Huawei Honor V10

Źródło: Weibo.com

You may also like...