Mobilna aplikacja gwiazdy Breaking Bad

Aaron Paul, gwiazda jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych, jakim jest Breaking Bad, zajmuje się nie tylko aktorstwem, lecz także inwestycjami w nowoczesne technologie. Paul wprowadził właśnie na rynek swą pierwszą aplikację mobilną służącą do komunikacji.

Aaron Paul, to aktor niemal wyłącznie serialowy, który ma na swym koncie kilkadziesiąt mniejszych lub większych rólek. Wybił się jednak przede wszystkim dzięki serialowi Breaking Bad, który został uznany za jedną z najlepszych telewizyjnych serii.

Ostatnio możemy go podziwiać w niezbyt ciekawym filmie Need for Speed, jednakże aktorstwo nie jest jedynym zajęciem Paula, gdyż w wolnym czasie inwestuje również w aplikacje mobilne. Na rynek wchodzi właśnie jego pierwsza aplikacja o nazwie “Yo, bitches”, a jej nazwa nawiązuje do ulubionych powiedzonek bohatera, w którego wciela się w Breaking Bad.

Yo, bitches to komunikator, który, pozwalający użytkownikom wysyłać pozdrowienia kończące się słowem “Bitch”. Dla wielu to potocznie wulgarne wyrażenie może się nie spodobać, ale fani serialu wiedzą o co chodzi. Komunikacja może się odbywać w trybie tekstowym, ale da się również wysyłać wiadomości głosowe, które będą odtwarzane głosem aktora.

Aplikacja jest darmowa, lecz jej funkcjonalność jest wówczas nieco ograniczona. Można jednak dokupić dodatkowe paczki fraz, które sprzedawane są w cenie 0,99 dolarów za sztukę. Program raczej nie odniesie komercyjnego sukcesu, ale fanom serialu może się spodobać. na razie dostępna jest wersja na platformę iOS, ale na początku roku pojawi się także wersja pod Androida.

Źródło: Apple.com

You may also like...