Razer przedstawia cyfrowy mikrofon SEIRĒN

Razer, światowy lider w produkcji urządzeń oraz oprogramowania dla graczy zapowiedziała Razer Seirēn, cyfrowy mikrofon plug-and-play zaprojektowany z myślą o studyjnym nagrywaniu oraz strumieniowaniu.

Razer Seirēn wykorzystuje wygodne złącze USB oraz trzy kondensatory, które umożliwiają wsparcie aż czterech trybów. Dzięki temu twórcy internetowego video mogą, za pomocą zaledwie obrotu gałki, łatwo przełączać się między trybami: stereo, kardioidalnym, dwukierunkowym i wszechkierunkowym. Dzięki swoim możliwościom oraz niebywałej łatwości użycia i pracy plug-and-play, Razer Seirēn doskonale sprawdzi się zarówno w studio, jak i w domu.

Mikrofon umożliwia nagrywanie z niesamowitą czystością, przewyższającą tę znaną z CD, o jakości aż do 192 kHz / 24-bit. Dzięki temu Seirēn spełni oczekiwania profesjonalnych muzyków, streamerów i autorów kanałów na YouTube, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku. W urządzeniu znajduje się także wbudowany wzmacniacz słuchawkowy, umożliwiający monitorowanie nagrania w czasie rzeczywistym i nieustanne dbanie o jego jakość.

Rozwiązania takie, jak YouTube czy Twitch są coraz popularniejszym sposobem na doświadczanie mediów i tworzą nowe standardy interakcji.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Zaprojektowany jako idealne uzupełnienie profesjonalnego zestawu, mikrofon Razer Seirēn można błyskawicznie składać i wygodnie transportować. Nasze nowe urządzenie jest wprost stworzone dla streamerów i twórców na YouTube.”

Wraz z wprowadzeniem Seirēn, Razer inauguruje także program sponsorski „Razer Sponsored Streamer” dzięki któremu aspirujący streamerzy i twórcy treści video rozpoczną tworzenie materiałów na profesjonalnym poziomie. Twórcy, w zależności od poziomu doświadczenia (jednego z trzech) mogą ubiegać się o różne formy wsparcia – od sponsoringu mikrofonu Seirēn aż po pełen zestaw urządzeń peryferyjnych. Dzięki tej inicjatywie firma Razer pomoże początkującym twórcom i umożliwi im tworzenie pasjonujących treści na profesjonalnym poziomie.

Źródło: Koolthings.com.p

You may also like...