Poznaliśmy polską cenę Huawei Mate 20 Lite

Internetowy sklep X-kom ujawnił nie tylko pełną specyfikację modelu Huawei Mate 20 Lite, ale również jego cenę. Nowy smartfon wyceniono na 1599 zł.

Huawei już niebawem wprowadzi do sprzedaży kolejny model smartfona. Nie będzie to jednak flagowiec z topowym wyposażeniem, lecz sprzęt skierowany do nieco mniej wymagającego klienta, dysponującego bardzie ograniczonymi funduszami. Nie oznacza to jednak, że smartfon nie jest wart zainteresowania. Wręcz przeciwnie. Jego specyfikacja, którą poznaliśmy dzięki jednemu z polskich sklepów, przedstawia się bardzo interesująco.

Huawei Mate 20 Lite dysponuje 6,3″ ekranem LCD, który wyświetla obraz w rozdzielczości 2340 z 1080 pikseli i został wyposażony w niewielki notch. Pod maską siedzi najnowszy Kirin 710, współpracujący z 4 GB pamięci RAM. To może być niewielka wada, gdyż wielu liczyło na to, że smartfon dostanie co najmniej 6 GB, jak wiele konkurencyjnych modeli. Wygląda jednak na to, że będą musieli się z tym pogodzić.

Z wyposażenia smartfona ucieszą się miłośnicy robienia zdjęć. Huawei Mate 20 Lite posiada bowiem aż cztery kamery: po dwie z przodu i z tyłu. Na tylnym panelu znajduje się 24 MP sensor oraz 2 MP soczewka zajmująca się głębią obrazu. Z przodu konfiguracja oferuje 20 MP oraz 2 MP soczewki.

Smartfon oczywiście obsługuje dwie karty SIM, a jego bateria ma pojemność 3,750 mAh. Do wyboru będą natomiast dwie wersje kolorystyczne, mianowicie czarna i niebieska. Cena na polskim rynku, to jak wspomniałem 1599 zł.

Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Lite

Źródło: Ceneo.pl

You may also like...