Rodzina LG G7 wzbogaci się o kolejne modele

LG Electronics zapowiedziało właśnie dwa nowe smartfony z rodziny G7. Są to modele LG G7 One oraz LG G7 Fit, które bazują na flagowym sprzęcie koreańskiej marki.

Jeszcze niedawno LG zapowiadało ograniczenie liczby nowych smartfonów wprowadzanych na rynek. Po tamtym pomyśle nie ma już śladu i koreański koncern co chwilę rozszerza swą ofertę smartfonów o kolejne modele. Dziś firma zaprezentowała dwa nowe urządzenia bazujące na flagowym G7. Pierwszym z nich jest LG G7 One, natomiast drugim LG G7 Fit.

LG G7 One to pierwszy smartfon tego producenta należący do programu Android One, co oznacza czystego Androida 8.1 Oreo i regularne aktualizacje systemowe. Nie jest to model topowy, lecz jego specyfikacja nie prezentuje się najgorzej. Smartfon posiada 6,1″ ekran QHD+ FullVision o proporcjach 19,5:9. Ekran oczywiście ma notcha, w którym umieszczono diodę powiadomień, kamerę przednią, słuchawkę oraz czujnik zbliżeniowy. Z przodu nie znajdziemy natomiast czytnika odcisków palców, którego przeniesiono na tylny panel.

Pod maską pracuje Snapdragon 835, który wciąż jest całkiem wydajnym procesorem, zapewniającym wysoką płynność działania sprzętu. Pamięci RAM jest 4 GB, natomiast pamięci flash jest 32 GB z możliwością jej rozszerzenia o 512 GB. Na tylnym panelu znajdziemy również 16 MP aparat z przysłoną f/1.6, zaś przedni ma 8 MP i przysłonę f/1.9.

Obudowa tego modelu jest wodoszczelna, a dodatkowo wyposażono go w poczwórny przetwornik DAC, wsparcie dla DTS:X oraz baterię 3000 mAh, współpracującą z systemem szybkiego ładowania Quick Charge 3.0.

LG G7 One

LG G7 Fit jest modelem nieco słabszym. Dysponuje takim samym wyświetlaczem co wcześniej opisany model, ale jego sercem jest Snapdragon 821. Reszta podzespołów jest identyczna jak w LG G7 One.

LG G7 One

Producent na razie nie ujawnił kiedy nowe modele trafią do sprzedaży oraz ile będą kosztować. Te informacje powinny pojawić się jednak jeszcze w tym tygodniu.

LG G7 One

Źródło: Lgnewsroom.com

You may also like...