IKEA pomaga w dobraniu szafki pod PS5 i Xbox Series X

IKEA stworzyła atrapy konsol PS5 oraz Xbox Series X, które pomagają w wyborze mebli. Dzięki temu wiadomo czy sprzęt zmieści się do interesujących nas szafek.

Kupno nowej szafki na sprzęt RTV nie jest wbrew pozorom zadaniem łatwym i wymaga sporo planowania. Zanim za nią zapłacimy i przywieziemy do domu, musimy bowiem upewnić się, że posiadany przez nas sprzęt się do niej zmieści. A jeśli już, to czy wokół niego jest wystarczająco dużo wolnej przestrzeni, aby zapobiec przegrzewaniu się. W przeciwnym wypadku czekają nas spore problemy ze zwrotem produktu.

IKEA
u/TomaccoTastesLikeGma

Oczywiście najlepiej byłoby wymierzyć nasz dekoder kablówki lub telewizji satelitarnej, amplituner, soundbar lub posiadaną konsolę. Jest to jednak mało wygodne, bo wymiary sprzętu musimy następnie porównać z wymiarami półek. IKEA postanowiła więc ułatwić swym klientom życie, a przynajmniej tym, którzy planują kupić szafkę dla PS5 lub Xboxa Series X.

W sklepach szwedzkiej marki pojawiły się więc atrapy wspomnianych konsol, reprezentujące rzeczywistą ich wielkość. Każda taka kartonowa atrapa ma również naniesione wymiary sprzętu, dzięki czemu łatwej będzie sprawdzić czy wszystko pasuje do mebli, które chcemy kupić.

Pomysł jest bardzo interesujący i na pewno ułatwi kupowanie mebli wielu osobom. Aż dziw bierze, że szwedzki koncern dopiero teraz wpadł na taki pomysł i wcześniej nie stworzył atrap starszych konsol.

Źródło

You may also like...