Inteligentna kamera monitoringu Tenda-CP3 dostępna w przystępnej cenie

Tenda wprowadza do sprzedaży najnowszą inteligentną kamerę monitoringu Tenda-CP3. Produkt wyceniony na 165 zł ma AI oraz nagrywa obraz w jakości Full HD.

W dzisiejszych czasach ochrona naszej własności ma kluczowe znaczenie, gdyż nie brakuje osób, które chciałyby ją przywłaszczyć. Najlepiej więc zainstalować w domu kamery monitoringu, które będą wypatrywały intruzów i powiadamiały o przypadkach ich wykrycia. Zarejestrują również moment kradzieży, co później ułatwi policji identyfikację włamywaczy.

Konkurencja wśród producentów sprawia, że obecnie taki sprzęt nie jest drogi i przyzwoite modele można kupić w przystępnych cenach. Jedną z najnowszych kamer jest Tenda-CP3, która właśnie pojawiła się w Indiach, gdzie w przeliczeniu na złotówki kosztuje około 165 zł

Jest to kamera obrotowa i wychylana, dzięki czemu ma 360 stopniowe pole widzenia w poziomie oraz 155 stopniowe w pionie. Może bowiem unosić się o 90 stopni oraz opuszczać o 65 stopni. Dzięki tak dużemu zakresowi ruchu obejmuje swym zasięgiem w zasadzie całe pomieszczenie.

Tenda-CP3

Oprócz tego posiada funkcję detekcji ruchu oraz automatycznego namierzania i śledzenia celu. Funkcja S-motion Detection identyfikuje sylwetkę człowieka oraz wykrywa ruch. Wówczas uruchamia alarm, a równocześnie wysyła powiadomienie właścicielowi. Zastosowanie sztucznej inteligencji pozwala uniknąć fałszywych alarmów wywołanych np., ruchem przechodzącego zwierzęcia, czy też zasłonkami poruszonymi przez wiatr.

Producent wyposażył ją również w dwukierunkowy interkom umożliwiający zdalną rozmowę. Ta funkcja może przydać się posiadaczom zwierzaków zostawianych w domu, gdyż pozwala im usłyszeć głos właściciela.

Tenda-CP3

Sprzęt posiada ponadto funkcję nagrywania w nocy, zaś rejestrowane filmy zapisywane są na karcie microSD o maksymalnej pojemności 128 GB.

Źródło

You may also like...